TOO 15,6" rózsaszín női hátizsák BPLB006P156
15,6" rózsaszín női hátizsák
Ezt a terméket 2020. május 20. óta forgalmazzuk.
István út 32.: rendelhető
Garancia: 1 év
Termék információ
Szélesség: 320mm
Magasság: 495mm
Mélység: 165mm
Súly:
Belső méret:
Vállpánt: igen
Maximális kijelzőméret kompatibilitás: 16"