AXAGON hálózati töltő 1xUSB-A, 1xUSB-C port 3A ACU-PQ20W
20W teljesítmény, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9V/12V - 3A
Ezt a terméket 2025. február 04. óta forgalmazzuk.
István út 32.: raktáron
Garancia: 1 év
Termék információ
A kompakt AXAGON ACU-PQ20W hálózati töltő akár két mobileszköz egyidejű gyors töltését teszi lehetővé. A 20W összteljesítménnyel a töltő a lehető legnagyobb sebességgel tölti a telefonokat, táblagépeket és más mobileszközöket. Az adapter egy szabványos USB-A csatlakozóval, de kétoldalas USB-C csatlakozóval is rendelkezik.
A töltő Power Delivery 3.0 / Quick Charge 4+ USB Type-C kimenettel és egy Quick Charge 3.0 USB Type-A kimenettel rendelkezik,amelyek lehetővé teszik az okostelefonok és táblagépek gyors töltését akár 20W-os teljesítménnyel.
A töltő támogatja a 20W-os PD töltést az iPhone 12, 13, 14 és 15, valamint azok Pro és Pro Max modelljeihez. Az adapter más gyors telefontöltési szabványokkal is kompatibilis, mint például az Apple iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi.
Bemenet:
• az AC 100V-240V / 1A / 50-60 Hz (WIV funkció) bemeneti feszültség többféle nemzeti töltési standardot támogat
• kétcsapos euro villa - a töltő testébe integrálva
Kimenetek:
• USB-A port QC (telefonok) max. 18W: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
• Töltési technológia: QC 3.0, QC 2.0, AFC, SCP, FCP, PE+, SMART, Apple 2.4A
• USB-C port PD (táblagép, telefonok) max. 20W: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A, PPS: 3.3-11V/2A
• Töltési technológia: PD 3.0, PD 2.0, PPS, QC4+, QC 3.0, QC 2.0, PE+, SMART, Apple PD
Maximális teljesítmény több porttal:
• maximális teljesítmény QC + PD 15W SMART üzemmódú töltés esetén (max. 5V/3A).
• maximális összteljesítmény 20W
• teljes maximális áram 3A
Támogatott töltési technológiák:
• Minden 5V támogatású és Apple iPhone 5, 6, SE, 7 készülék standard töltése.
• SMART - max.5V/3A töltése, Qualcomm Quick Charge 1.0, USB Battery Charge 1.2 (DCP 1.5A) és Apple 2.4A (iPad).
• PE+ - gyors töltése a MediaTek Pump Express+ és Pump Express+ 2.0 protokoll használatával.
• FCP - gyors töltése a Huawei Fast Charge Protocol protokoll használatával.
• SCP - gyors töltése (akár 20W) a Huawei SuperCharge Protocol protokoll használatával.
• AFC - gyors töltése a Samsung Adaptive Fast Charging protokoll használatával.
• PD - gyors töltése a USB Power Delivery 2.0 a Power Delivery 3.0 protokoll használatával.
Példák a támogatott telefonokra és táblagépekre:
• PD - gyors töltése (akár 20W) telefonok Apple iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Mini, 13 Pro, 13 Pro Max, 14, 14 Plus, 14 Pro, 14 Pro Max, 15, 15 Plus, 15 Pro, 15 Pro Max.
• PD - gyors töltése (akár 20W) táblagépek iPad mini, iPad Air, iPad Pro és mások.
A töltő támogatja a WIV, AIC, CV/CC funkciókat:
Komplex kimenet védelem: OCP, OVP, OTP, OSP:
• Over Current Protection. Áram túlterheléssel szembeni kimenő oldali védelem.
• Over Voltage Protection. Kimeneti túlfeszültség elleni védelem.
• Over Temperature Protection. Adapter túlmelegedés elleni védelem.
• Output Short Circuit protection. Kimeneti rövidzár elleni védelem.
További tulajdonságok:
• a töltő készülékházának méretei 84 x 36 x 32 mm villával,