Mikrotik SAW30-240-1200GR2A 24v 1.2A power supply with right angle plug
24V 1,2A Power Supply adapter
Ezt a terméket 2023. október 25. óta forgalmazzuk.
István út 32.: rendelhető
Garancia: 1 év
Termék információ
24V 1,2A Power Supply adapter