G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 6400MHz 32GB KIT (2x16GB) C32 F5-6400J3239G16GX2-TZ5RS Silver
DDR5, 6400MHz, 32GB (2x16GB), CL32, 1.4V
Ezt a terméket 2022. december 27. óta forgalmazzuk.
István út 32.: rendelhető
Garancia: 3 év
Termék információ
Család : Trident Z5 Neo RGB Black
Memória mérete: 32 GB (2x16GB)
DDR típusa : DDR5
Sebesség : 6000 MHz